Ana Sayfa Özgeçmiş Görevler Basında Karamemiş Ödüller Foto Galeri İletişim
KARAMEMİŞ’DEN BÜYÜKELÇİ OĞUZ ÖZGE’YE VEDA YEMEĞİ
28.05.2012 15:10:43
KARAMEMİŞ’DEN BÜYÜKELÇİ OĞUZ ÖZGE’YE VEDA YEMEĞİ

Dünya Türk İş Konseyi Asya Pasifik Komitesi Baskan Yardimcisi Karamemis Avustralya Türk Sanayici ve İş Adamları Yönetim Kurulu ile Avustralya büyükelçisi Oğuz özge eşi Mehtap Özge Onuruna yemek verdi.


Türkiye Cumhuriyeti Avustralya`nın Canberra Büyükelçisi Oğuz özge eşi Mehtap Özge onuruna Melbourne de bir veda yemeği verdi.

 

Melbourne konsolosu Vahit Özdemir ATSİAD ve Dünya Türk İş Konseyi Asya Pasifik Komitesi Başkan Yardımcısı Avustralya temsilcisi Mehmet Ali Karamemiş ve eşi, Münevver Karamemiş, ATSİAD Başkan yardımcısı Ahmet Gökmen ve eşi Emine Gökmen ATSİAD Güney Asya Sorumlusu ve Yönetim kurulu üyesi Şüleyman Balcıoğlu eşi Dona Balcıoğlu de yemeğe Katıldılar.

 

 ATSİAD Başkani İbrahim Şahin ve ATSİAD yönetim kurulu üyesi Metin Ünal , iş şeyhati nedeni ile yemeğe katilamadilar.

 

 Samimi ve çok sıcak ortamda yenilen yemek süresince büyükelçi Ozgenin `nin hizmetlerinden ve Avustralya daki etkin ve başarılı çalışmalarından bahsedilerek, Avustralya ve Türkiye ilişkilerinin geliştirilmesi içın neler yapılması ve Avustralya Türk toplumunun Avustralyadaki konumununu ve önemi ve siyasetde ve iş dünyasaında neler yapılabilirler konuşuldu.

 

 Büyükelçi Özge, DTIK ve ATSİAD in da çalışmalarını, Canbera Büyükelçiliği görevi süresinde Takib ettğini ve bundan sonra da faliyetlerinin devamı konusunda fikir beyan ederken, birlik ve beraberlik içinde olunması temenilerinde bulundu.

 

Oğuz Özge Canberra’daki büyükelçilik görevi sırasında Avustralya’daki Türk Toplumu’nun her geçen yıl önemli başarılara imza attığını gördüğünü ve gelecekte de çok başarılı çalışmalarda bulunacağına inandığını vurguladı, Dünya Türk İş Konseyi Asya Pasifik Komitesi Baskan Yardimcisi Karamemis’e ve  ATSİAD Yonetim kuruluna başar diledi.

 

DTIK Asya Pasifik Komitesi Baskan Yardimcisi Karamemis Oğuz Özge ye Bundan sonraki büyükelçiliği görevlerinde ve yaşaminda başarılar diledi.

 

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen yemek sırasında büyükelçi ve eşine Münevver Karamemiş tarafından günün anısına birer hediye verildi.

 

Cenk HepyalcinSosyal Medya
© 2012 Copyright - Sitemizin İçeriği İzin Alınmadan Kullanılamaz ve Kopyalanamaz. Tüm Hakları Mehmet Ali KARAMEMİŞ'e Aittir.