Ana Sayfa Özgeçmiş Görevler Basında Karamemiş Ödüller Foto Galeri İletişim
Mehmet Ali Karamemiş 19 Mayıs Kutlama Mesajı
19.05.2012 12:10:41
Mehmet Ali Karamemiş 19 Mayıs Kutlama Mesajı

Australia Türk Sanayici ve iş Adamları Derneği Dünya Türk İş Konseyi Asya Pasifik Bölge Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş 19 Mayıs Kutlama Mesajı

 

Türk milletinin kendi kaderinde ve ülke yönetiminde söz sahibi olmasının miladı olan 19 Mayıs, Türk milletinin esaret zincirini kırmak adına Büyük Önder Atatürk’ün liderliğinde attığı büyük adımın adıdır. 19 Mayıs, Anadolu’da  esir olmak istemeyen milletimiz için adaletin başladığı tarih olması bakımından da önemli bir gündür.

Tarih boyunca esareti değil özgürlüğü benimsemiş olan milletimizin geldiği noktanın başlangıcı, Atatürk’ün doğum günüm dediği ve bu günü Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs’tır.

Bu tarihi günde, başta Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu uğurda büyük mücadele veren ecdadımızı saygıyla anar, aziz milletimizin ve gençlerimizin bayramını en kalbi duygularımla kutlarım.

Mehmet Ali Karamemis

 Mehmet Ali KARAMEMIS

World Turkish Business Council

Vice Chairman of Asia Pacific Region Committee

Australian Turkish Businessman & Industry

Vice President

Sosyal Medya
© 2012 Copyright - Sitemizin İçeriği İzin Alınmadan Kullanılamaz ve Kopyalanamaz. Tüm Hakları Mehmet Ali KARAMEMİŞ'e Aittir.