Ana Sayfa Özgeçmiş Görevler Basında Karamemiş Ödüller Foto Galeri İletişim
DÜNYA: Karamemiş Çin’de başbakanla buluşacak
9.03.2009 16:09:53
DÜNYA: Karamemiş Çin’de başbakanla buluşacak
Dünya Türk İş Konseyi Asya-Pasifik Bölge Komitesi DTIK ve ATBI Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş Başbakan Erdoğan’ın Çin Halk Cumhuriyeti ziyaretinde kendisine iştirak  edecek.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Çin Halk Cumhuriyeti’ne Resmi Ziyareti, 7-11 Nisan tarihi arasında ve Urumçi, Pekin, Şanghay kentlerini kapsıyor.

7 kişilik Asya-Pasifik Bölge Komitesi'nin 6 üyesi Pekin ve Şanghay toplantılarına katılacaklar.KAYNAK: http://www.dunya.com.au/index.php?option=com_k2&view=item&id=2017:karamemis-cin-de-basbakanla-bulusacak

Urumçi'de Dünya Türk İş Konseyi Asya-Pasifik Bölge Komitesi Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karamemiş temsil edecek.

Başbakan Erdoğan’ın ziyaret programı çerçevesinde, 9 Nisan Pazartesi akşamı Pekin'de, ya da 10 Nisan Salı akşamı Şanghay'da Dünya Türk İş Konseyi Asya-Pasifik Bölge Komitesi toplantısı yapabileceği belirtildi.

Başbakan Erdoğan’ın Çin Halk Cumhuriyeti gezi programı ise şu şekilde sıralanıyor;

Urumçi de Ekonomik ve Teknolojik Kalkınma Bölgesi gezilecek ve Büyük Çarşı ve Büyük Cami ziyareti gerçekleşecek. Daha sonra Urumçi ’den Pekin’e hareket edilecek.

Pekin’de, Türk-Çin İş Forumu toplantısı ve Network yemeğine katılacak, ardından ise Pekin’den Şanghay’a hareket edilecek.

Şanghay İş Pratikleri Toplantısı (Türk İşadamlarının katılımı eşliğinde), Çinli ve Türk İşadamları Network yemeği ardından, Şanghay ‘dan Ankara’ya dönülecek.


KAYNAK: http://www.dunya.com.au/index.php?option=com_k2&view=item&id=2017:karamemis-cin-de-basbakanla-bulusacak

Sosyal Medya
© 2012 Copyright - Sitemizin İçeriği İzin Alınmadan Kullanılamaz ve Kopyalanamaz. Tüm Hakları Mehmet Ali KARAMEMİŞ'e Aittir.