Ana Sayfa Özgeçmiş Görevler Basında Karamemiş Ödüller Foto Galeri İletişim
Büyükelçi Oğuz Özge”yi Konuk Ettik
31.03.2010 16:03:28
Büyükelçi Oğuz Özge”yi Konuk Ettik
Türkiye Cumhuriyeti Australia Canberra Büyükelçisi Oğuz ÖZGE ve bayan ÖZGE onuruna Melbourne da 28 Nisan pazar Aksami yemek verdi.

Türkiye Cumhuriyeti Australia Canberra Büyükelçisi Oğuz ÖZGE ve bayan ÖZGE onuruna Melbourne da 28 Nisan pazar Aksami yemek verdi.

Melbourne Başkonsolosu Aydın Nurhan ve eşlerı Hanimefendi , Konsolos Yardimcisi Vahit Ozdemir’ ATSIAD Başkani Dünya Türk Is Konseyi Avustralya temsilcisi Mehmet Ali Karamemiş Eşleri Munevver Karamemiş ATSIAD Başkan yardımcısı Ibrahim SAhin Esleri Samiye Sahin ATSIAD Başkan yardımcısı Ahmet Gökmen ,Eşleri Emine Gökmen ATSIAD Güney Asya Sorumlusu ve Yönetim kurulu üyesi Süleyman Balcioğlu Eşleri Dona Balcioğlu Hanim efendiler de yemeğe Katildilar.

Yönetim Kurulu üyesi Metin Ünal Beyin Japonya seyhati nedeni ile Yemeğe katilamadilar.

Samimi ve çok sıcak ortamda yenilen yemek süresince Sayın Büyükelçimiz ile Avustralya ve Türkiye ilişkilerinin geliştirilmesi için neler yapilmasi ve Avustralya Türk toplumunun Avustralyadki konumununu ve önemi ve siyasetde ve iş dünyasaında yapılabilecekler.

 Büyük Elçimiz Sn Ozge özelikle ATSIAD in Bşarılı Çalışmalarından haberdar oldugunu soyledi ve Canbera Byük Elciliği görevi süresincede Bu Güzel faliyetlerin devamini arzu etdigini ve Birlik ve beraberlik içinde olunması temenilerinde bulundu.

ATSIAD in hizmetlerinin devamini ve başarılarını diledi. ATSIAD Başkani Karamemiş Avustralya Türk toplumunun gitikce Gelştiğini her gün yeni iş yerlerinin acılmasını izlediklerini ve Türk insanin girişimci ruha sahip olduğunu toplumun gelecekde daha güzel yerlerde olacağıni vurguladi.Karamemiş Sn Ozge”ye Canbera Büyük elciliği görevinde başarılar diledi.Sosyal Medya
© 2012 Copyright - Sitemizin İçeriği İzin Alınmadan Kullanılamaz ve Kopyalanamaz. Tüm Hakları Mehmet Ali KARAMEMİŞ'e Aittir.