Ana Sayfa Özgeçmiş Görevler Basında Karamemiş Ödüller Foto Galeri İletişim
Mehmet Ali KARAMEMİŞ Çin'de !
25.06.2009 15:13:49
Mehmet Ali KARAMEMİŞ Çin'de !
ATSİAD Baskanı Mehmet Ali Karamemiş,Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de katıldığı Çin gezisinde katıldı. Çin Ziyareti ile ilgili ATSİAD tarafından basın açıklaması yayımlandı.


Bilindiği üzere, Türk girişimcileri, Türk yöneticileri ve Türk sermayesi, bugün 5 kıtaya yayılmış ve Türk ulusunun girişimci ve üretici gücünü pek çok ülkede ve hemen hemen ekonominin tüm alanlarında kanıtlamıştır. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaskanı başta  olmak üzere Basbakanı ve Bakanlarıyla Dünya çapında yerleşik Türk girişimcilerimizle Dünyanın değişik ülkelerine Seyahatler düzenlemeleri,  destek olma çabaları ve gayretleri bizleri yani Türk girişimcilerini, Türk yöneticilerini Dünya platformlarında yanlız olmadığımızı hissettirip, cesaretlendiriyor .
 

Cumhurbaskanımız Sayın Abdulah Gül’ün himayelerindeki İş Adamlarımızın Katılımı TOBB’un organize ettiği 7 günlük Çin Halk Cumhuriyeti ziyareti 23  Haziranda başlamış ve 29 Haziran’a kadar da devam edecektir.    Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül’ün 7 günlük bu Çin Halk Cumhuriyeti ziyaretine  ATSİAD Baskanı ve DTIK Asyapasifik Australia temsilcisi Sayın Mehmet Ali  Karamemiş, DTIK Tarafından Davet edilmiştir. Sayın baskan Karamemiş ve ATSİAD Başkan yardımcısı Sayın İbrahim Şahin ve Yönetim kurulu üyesi Sayın Süleyman Balcıoğlu ile katılmışlardır.  Cumhurbaşkanımız ve beraberindeki heyetin ziyaretleri Çin Halk Cumhuriyeti’nin  4 sehrini kapsamakdadır. ATSİAD başkanı Karamemiş ziyaretlerin son günü Cumhurbaskanı ve heyeti ile beraber aynı uçakta Türkiye’ye dönecekler . Bir haftalık Türkiye ve Almanya gezisi sonrası Temmuz’un ilk haftası Australya’ya döneceklerdir .
Sosyal Medya
© 2012 Copyright - Sitemizin İçeriği İzin Alınmadan Kullanılamaz ve Kopyalanamaz. Tüm Hakları Mehmet Ali KARAMEMİŞ'e Aittir.