Ana Sayfa Özgeçmiş Görevler Basında Karamemiş Ödüller Foto Galeri İletişim
ATSIAD Yönetim Kurulu Büyükelçi Ersavcı'ya veda yemeği verdi.
1.10.2009 13:52:10
ATSIAD Yönetim Kurulu Büyükelçi Ersavcı'ya veda yemeği verdi.
       Brüksel Büyükelçiliği görevine atanan Türkiye Cumhuriyeti Australia Canberra Büyükelçisi N. Murat Ersavcı ve eşi Zeynep Ersavcı onuruna Melbourne Hilton da bir veda yemeği verdi.

       Melbourne Başkonsolosu Aydın Nurhan ve eşlerı Hanimefendi ,Muavin Konsolos İsmail Civelek’ ATSIAD Başkani Dünya Türk Is Konseyi Avustralya temsilcisi Mehmet Ali Karamemiş Eşleri Munevver Karamemiş ATSIAD Başkan yardımcısı Ahmet Gökmen ,Eşleri Emine Gökmen ATSIAD Güney Asya Sorumlusu ve Yönetim kurulu üyesi Süleyman Balcioğlu Eşleri Dona Balcioğlu Hanim efendiler de yemeğe Katildilar.Başkan yardımcısı Ibrahim Şahin in Amarika Seyhati nedeni ile Yönetim Kurulu üyesi Metin Ünal Beyin Japonya seyhati nedeni ile Yemeğe katilamadilar. Samimi ve çok sıcak ortamda yenilen yemek süresince Sayın Büyükelçimizin hizmetlerinden ve Avustralya daki etkin ve başarılı çalışmalarından bahsedilerek Avustralya ve Türkiye ilişkilerinin geliştirilmesi için neler yapilmasi ve Avustralya Türk toplumunun Avustralyadki konumununu ve önemi ve siyasetde ve iş dünyasaında yapılabilecekler. Büyük Elçimiz Sn Ersavcı özelikle ATSIAD in Bşarılı Çalışmalarının Canbera Byük Elciliği görevi süresinde Takib etğini ve bundan sonrada Bu Güzel faliyetlerin devami konusunda ve Birlik ve beraberlik içinde olunması temenilerinde bulundu. Ersavcı Canberra’daki büyükelçilik görevi sırasında Avustralya’daki Türk Toplumu’nun her geçen yıl önemli başarilara imza attığını gördüğünü ve gelecekte de çok başarılı çalışmalarda bulunacağına inandığını Vurguladi ATSIAD in hizmetlerinin devamini ve başarılarını diledi. ATSIAD Başkani Karamemiş Avustralya Türk toplumunun gitikce Gelştiğini her gün yeni iş yerlerinin acılmasını izlediklerini ve Türk insanin girişimci ruha sahip olduğunu toplumun gelecekde daha güzel yerlerde olacağıni vurguladi.Karamemiş Sn Ersavciya Belçika Büyük elciliği görevinde başarılar diledi. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen yemek sirasinda ATSIAD adina Sn Büyük elçimize ve Eşlerıi Zeynep Hanim efendiye Münevver Karamemiş Hanim efendi Tarafından günün anısına birer hediye takdim edildi. ATSIADSosyal Medya
© 2012 Copyright - Sitemizin İçeriği İzin Alınmadan Kullanılamaz ve Kopyalanamaz. Tüm Hakları Mehmet Ali KARAMEMİŞ'e Aittir.