Ana Sayfa Özgeçmiş Görevler Basında Karamemiş Ödüller Foto Galeri İletişim
Sydney’de yapılacak protesto yürüyüşünü destekliyoruz
13.06.2013 16:24:24
Sydney’de yapılacak protesto yürüyüşünü destekliyoruz

Sydney’de 16 Haziran Pazar günü yapılacak protesto yürüyüşünü destekliyoruz

New South Wales parlamentosunda Alel acele kabul edilen, sözde Ermeni ,Süryani, Rum soykırımı yasası. Avustrtalya Türk toplumunu  ve Milletimizi sindirme ve yanlizliga bırakmaya yönelik bir girişimdir.


Geçmişde yaşanmış olayları asılsız iftiralarla  kirli emellerine ulaşmak isteyen çevrelerin dillerinden düşürmedikleri sözde soykırım iddialarını iftira aracı olarak kullanan New South Wales
parlamentosunun Avustrtalya Türk toplumunu kücük düşürücü ve Türk milletinin şerefli mazisine dil uzatmasının bağışlanması mümkün olmayan bir kepazeliktir.
Türk Milletinin şerefli geçmişinde haksız ve adaletsiz bir uygulamaya rastlamak mümkün olmadığı gibi, insanlıkla bağdaşmayan herhangi bir olayı da bulmak söz konusu değildir. Aziz Milletimizin geçmişinde yüzünü kızartacak başını öne eğecek hiçbir ilkelik ve insanlık dışı olay vuku bulmamıştır.   

Dileğimiz kendini bilmez Ermeni, Süryani ve Rum lobisinin isteği doğrultusunda kabul edilen bu yasanın New South Wales parlamentosunda çok yanlış bir hata yapılmıştır. New South Wales parlamentosu içine girdiği tarihi hatadan dönmesi ve sözde soykırım yalanından bir an önce geri adım atmalıdır. Sydney’de yaşayan Avustralya Türk toplumunun Saygın temsilcilerinin yapacağı protesto yürüyüşünü  destekliyor ve başarılar diliyorum.

“Ne Mutlu Türküm Diyene”

Mehmet Ali KARAMEMİŞ

- Honorary Member Overseas Citizens Advisory Board

- World Turkish Business Council

   Vice Chairman of Asia Pacific Region Committee

- Australian Turkish Businessman & Industry

   Vice President

Cenk Hepyalçın

KAYNAK http://www.gazeteturk.com.au/haber.asp?id=6553

Sosyal Medya
© 2012 Copyright - Sitemizin İçeriği İzin Alınmadan Kullanılamaz ve Kopyalanamaz. Tüm Hakları Mehmet Ali KARAMEMİŞ'e Aittir.