Ana Sayfa Özgeçmiş Görevler Basında Karamemiş Ödüller Foto Galeri İletişim
“Uluslararası Başarı Ödülü” M.Ali Karamemiş’e
6.06.2013 17:17:18
“Uluslararası Başarı Ödülü” M.Ali Karamemiş’e

Çankırı'nın Sesi gazetesinin düzenlediği ve yılın başarılı isimlerinin ödüllendirildiği gecede, Kara Grup Yönetim Kurulu Başkanı, DEIKİ ve DTIK Asya Pasifik Temsilcisi, Yurt dışı Türkler Danışma Kurulu Onur Üyesi Mehmet Ali Karamemiş, “Uluslararası Başarı Ödülü” nün sahibi oldu.

“Başkent’te Çankırı’nın Sesi” gazetesinin okurları ve Çankırılıların oyları ile yılın en iyilerinin belirlendiği gecede Çankırı’nın Uluslararası Başarı Ödülü” yılın siyasetçisi, bürokratı, belediye başkanı, işadamı, sanatçısı, sporcusu ve gazetecisine Oskar ödülleri 9 Mart 2013 Cumartesi günü saat 18:00 de Kocatepe Kültür Merkezinde düzenlenen törenle verildi.

Her kesimden Çankırılıları bir araya getirip onları birbirleriyle tanıştırmak ve kaynaştırmak anlayışı ile düzenlenen geceye; Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Çankırı Milletvekilleri İdris Şahin ve Hüseyin Filiz, Çankırı Eski Valisi ve CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, ilçe belediye başkanları, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları, Çankırılı Bürokratlar, Siyasetçiler, İşadamları, Yazarlar, Sanatçılar, Sporcular ve Ankara’da yaşayan Çankırılılar ve Ankaralılar katıldı. Gazeteye gelen e-mailler, Ankara ve Çankırılıların oyları ile “Uluslararası Başarı Ödülüne” layık görülen Mehmet Ali Karamemiş'in ödülünü Çankırı Milletvekili İdris Şahin verdi. Ankara ve Çankırılılara teşekkür eden Karamemiş, “Ben Avustralya’da yaşayan bir Çankırılıyım. Burada pek çok hemşerimle tanışma fırsatını buldum. Bundan sonra Çankırı için üstüme düşeni yapacağıma sizin huzurunuzda söz veriyorum” ifadelerini kullandı.

Ödül gecesinde, Çankırı Valisi Vahdettin Özcan, Çankırı Eski Valisi ve CHP Isparta Milletvekili Ali Haydar Öner ile İşadamı İsmail Işık “Üstün Hizmet Ödülü” ne layık görülürken, “Yılın Siyasetçisi” ödülüne Orman Bakanı Yardımcısı Nurettin Akman, “Yılın Gazetecisi” ödülüne İHA ve TGRT Haber Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, “Ankara’da Belediye Başkanı” ödülüne Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Yılın İdarecisi” ödülüne Kazan Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Uğur Yıldız, “Yılın Belediye Başkanı” ödülüne Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, “Yılın Televizyon Yöneticisi” ödülüne TRT Kanal Koordinatörü Bülent Ata, “Yılın Sinema Sanatçısı” ödülüne İsmail Filiz, “Yılın Pop Müzik Sanatçısı” ödülüne Mustafa Ceceli, “Yılın Sporcusu” ödülüne Seyfettin Karadeniz, “Yılın İşkadını” ödülüne Şerife Pehlivan layık görüldü. Ödüllerin verilmesinin ardından gecenin sponsorları için hazırlanan plaketleri sahiplerine vermesi için Mehmet Ali Karamemiş tekrar sahneye davet edildi ve Karamemiş sponsorlara tek tek plaketlerini taktim etti

Ödül töreninin ardından TRT Türk Halk Müziği Sanatçısı Çankırılı Neşe Dilekçioğlu kısa bir konser verdikten sonra ödül gecesi sona erdi.

http://www.dunya.com.au/index.php?option=com_k2&view=item&id=9122:uluslararasi-basari-odulu-karamemise

http://hurriyet.com.au/index.php/avustralya/item/433-mehmet-ali-karamemis-e-uluslararas-basar-oeduelue

http://www.gazeteturk.com.au/haber.asp?id=5886


Sosyal Medya
© 2012 Copyright - Sitemizin İçeriği İzin Alınmadan Kullanılamaz ve Kopyalanamaz. Tüm Hakları Mehmet Ali KARAMEMİŞ'e Aittir.