Ana Sayfa Özgeçmiş Görevler Basında Karamemiş Ödüller Foto Galeri İletişim
AVUSTRALYALI İŞ ADAMLARINDAN VALİYE ZİYARET
5.06.2013 17:30:04
AVUSTRALYALI İŞ ADAMLARINDAN VALİYE ZİYARET

Avustralya ve Düzce’de çeşitli alanlarda faaliyet gösteren İş Adamları Avustralya Türk Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Sanayici İbrahim Şahin ve Nu-Door Fabrika Müdürü Ömer Altınoluk Vali Adnan Yılmaz’ı makamında ziyaret etti

Avustralya ve Düzce’de çeşitli alanlarda faaliyet gösteren; İş Adamlarından; Dünya Türk İş Konseyi Asya Pasifik Bölge Temsilcisi ve Yurt Dışı Türkler Danışma Kurulu Onur Üyesi Mehmet Ali Karamemiş, İş Adamı Süleyman Balcıoğlu, Konut Hastane vs. gibi büyük projelerde faaliyet gösteren Hakan Elevli, Avustralya Türk Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Sanayici İbrahim Şahin ve Nu-Door Fabrika Müdürü Ömer Altınoluk Vali Adnan Yılmaz’ı makamında ziyaret etti

Ziyarette konuşan Mehmet Ali Karamemiş konuşmasında; “Güzel ilimiz Düzce’de yatırım yapma imkanlarını araştırmak için Düzce’ye Avustralya’dan iş adamlarını getirdik. Vali’miz her türlü desteği veriyor. Doğaya uyumlu üretim yapılmasından yanayız. Biz de bunun bilincindeyiz. Değerli sanayici arkadaşlarım katkı sağlamak üzere buradalar.” Şeklinde konuştu.

Vali Adnan Yılmaz “Hemşerilerimi Düzce’de ağırlamaktan mutluyum ben her birinizin manevi ortağınızım. Sizinle koşmaya hazırız. Bizde bürokrasi yok. Havayı toprağı kirletmeyen sanayi üretimi için yöneticiler olarak biz bir kitle ve ekip olarak iş adamlarımızla sanayicimizle beraberiz. Onlarla beraber 2023 vizyonu hedeflerimiz doğrultusunda üzerimize düşen ne ise 24 saat hazırız.” Dedi.

Dünya Türk İş Konseyi Asya Pasifik Bölge Temsilcisi ve Yurt Dışı Türkler Danışma Kurulu Onur Üyesi Mehmet Ali Karamemiş Valilik Şeref Defterini imzaladı.

Sosyal Medya
© 2012 Copyright - Sitemizin İçeriği İzin Alınmadan Kullanılamaz ve Kopyalanamaz. Tüm Hakları Mehmet Ali KARAMEMİŞ'e Aittir.