Ana Sayfa Özgeçmiş Görevler Basında Karamemiş Ödüller Foto Galeri İletişim
Düzce'ye Avustralyalı iş adamlarından yatırım !
5.06.2013 16:56:57
Düzce'ye Avustralyalı iş adamlarından yatırım !

Avustralya ’da yaşayan Türk İş Adamları Düzce Valisi Adnan Yılmaz’ı ziyaret ederek Düzce’de yatırım yapabileceklerini işaret ettiler.

 

 

   Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde yatırımı bulunan fakat Avustralya’da yaşayan Türk İş adamı Dünya Türk İş Konseyi Asya Pasifik Bölge Temsilcisi ve Yurt Dışı Türkler Danışma Kurulu Onur Üyesi Mehmet Ali Karamemiş beraberinde Avustralya Türk Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı İbrahim Şahin ve işadamları Süleyman Balcıoğlu ile Hakan Elevli, Nu-Door Fabrika Müdürü Ömer Altınoluk ile birlikte Vali Adnan Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

 

   Mehmet Ali Karamemiş, “Güzel ilimiz Düzce’de yatırım yapma imkanlarını araştırmak için Düzce’ye Avustralya’dan iş adamlarını getirdik. Valimiz her türlü desteği veriyor. Doğaya uyumlu üretim yapılmasından yanayız. Biz de bunun bilincindeyiz. Değerli sanayici arkadaşlarım katkı sağlamak üzere buradalar” dedi.

 

   Vali Adnan Yılmaz ise, “Sizleri Düzce’de ağırlamaktan dolayı mutluyum. Her birinizin manevi ortağınızım. Sizinle koşmaya hazırız. Bizde bürokrasi yok. Havayı toprağı kirletmeyen sanayi üretimi için yöneticiler olarak biz bir kitle ve ekip olarak iş adamlarımızla sanayicimizle beraberiz. Onlarla beraber 2023 vizyonu hedeflerimiz doğrultusunda üzerimize düşen ne ise 24 saat yapmaya hazırız” diye konuştu. Konuşmaların ardından ziyaret sohbet havasında devam etti.

 

 


Sosyal Medya
© 2012 Copyright - Sitemizin İçeriği İzin Alınmadan Kullanılamaz ve Kopyalanamaz. Tüm Hakları Mehmet Ali KARAMEMİŞ'e Aittir.