Ana Sayfa Özgeçmiş Görevler Basında Karamemiş Ödüller Foto Galeri İletişim
Veysel ile Güleda Dünya Evine girdiler
6.12.2011 15:06:00
Veysel ile Güleda Dünya Evine girdiler
          Dünya Türk İş Konseyi Başkanı, Avustralya Türk Sanayici ve İş Adamları Derneği (ATBİ) Başkan yardımcısı ve Kara Group Şirketler topluluğunun Yönetim Kurulu Başkanı ünlü sanayici ve İş Adamı Mehmet Ali Karamemiş’in 4 çocuğundan biri olan Veysel Karamemiş ve eşi Güleda Akpınar, Melborne kentinin en şirin oteli olarak bilinen Park Hyatt’ Otelde Cumartesi akşamı düzenlenen muhteşem düğün töreni ile bir ömür boyu mutluluğa 'evet'diyerek ,dünya evine girdiler.

Veysel ile Güleda Dünya Evine girdiler

          Genç damat ile gelinin beraberliklerini ve sevgilerini sonsuzluğa taşıdıkları bu özel günlerine üst düzey protokolün yanı sıra çok sayıda seçkin davetli grubuda katılarak yeni evli çiftin mutluluğunu paylaştılar.

          Düğün öncesi Kokteylle başlayan törene, damadın Annesi ve Babası Mehmet Ali Karamemiş ve eşi Münevver Karamemiş, düğüne katılan tüm davetlileri kapıda  Hoş geldiniz diyerek  karşıladı.

 

          Türkiye Cumhuriyeti Avustralya Büyük Elçisi Sayın Oguz Özge ve Eşlerinin de şereflendirdiği düğün töreninde Melbourne Başkonsolosu Sayın Aydın Nurhan Avustralya Türk Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı İbrahim Şahin ve Ailesi  Konsolos muavini Vahid Özdemir’de genç çiftleri yalnız bırakmadılar.

 

          İş Dünyasından, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Melbourne Konsolosluk personeli, ile düğün sahiplerinin Türkiye’dende düğüne teşrif eden yakın dost ve akrabalarından oluşan çok sayıda seçkin misafir davetli, düğüne yoğun ilgi gösterdiler.

          Düğün merasimi, genç çiftlerin Davul  ve Zurna eşliğinde ve yoğun alkışlar arasında salona girmesi ile başladı.

          İlk dansı yapan çiftler hemen sonra pasta kesimi mersamine geçtiler. Alkışlar arasında pastayı kesen Gelin ve Damat’ ın daha sonra slow müzik eşliğinde yaptıkları özel danslarına salonda bulunan gençlerde iştirak ettiler.

          İkramın bol olduğu ve oldukça renkli geçen düğün töreninde davetliler gönüllerince eğlenerek bol bol dans etti ve halay çekerek eğlendiler.

 

          Hayatlarını birleştirmenin mutluluğu gözlerinden okunan Gelin ve Damat  bir ara söz alarak kendilerinin bu en mutlu günlerinde yalnız bırakmayan davetlilere, “Düğünümüze gelen tüm davetlilere teşekkür ediyoruz, sonsuz şükranlarımızı sunarız” diyerek duygularını açıkladılar ve düğüne gelen geniş katılımlı davetlilere ,masaları ayrı ayrı gezerek hoşgeldiniz deyip sohbet eden  genç çift, tebrikleri tek tek kabul ettiler ve yakınları ile de özel ilgilendiler.

 

          Düğünde bir konuşma yapan Türkiye Cumhuriyeti Canberra Büyük elçisi Oğuz Özge böyle güzel bir düğünde eşi ile bulumaktan duyduğu dile getirdi yeni evli olan  genç çifte ömür boyu hayırlı bir evlilik dileyerek tebrik etti.

 

          Düğüne Türkiye’den teşrif eden ve  Mehmet Ali Karamemiş Beyin yakın dostu olan İş Adamı Adem Can Bey’de kısa bir konuşma yaptı ve genç çiftleri tebrik etti.

 

          ATBI Başkanı İbrahim Şahin ise genç çiftleri şu sözlerle tebrik etti  Sevgili  “Veysel ve Güleda Bu mutlu gecenizde sizleri en içten dileklerimle tebrik eder, Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdig?iniz bu yolda, En Güzel günleri ve En Nes?eli anları Birlikte Yas?amanızı diliyorum. Mutlulug?unuz daim olsun, Sevginiz sonsuza dek sürsün dedi.

 

          Düğünün en güzel anılarından bir tanesi ise damadın Babası Mehmet Ali Karamemiş Bey’in  4 oğlu ile beraber Ankara oyun havası eşliğinde karşılıklı oynaması davetlilerce dakikalarca alkışlandı.

 

          Gece boyunca davetlilerle birlikte pistten inmeyen genç çiftin mutlulukları görülmeye değerdi.

 

          Melbourne Kentinin yerel sanatçılardan oluşan Grup Mozaik  ise düğüne katılan tüm davetlilere coşkulu müzik ziyafeti yaşattı.

 

          Yüksek Düzeyde katılımın olduğu düğün şöleni gecenin geç saatlerine kadar sürdü.Sosyal Medya
© 2012 Copyright - Sitemizin İçeriği İzin Alınmadan Kullanılamaz ve Kopyalanamaz. Tüm Hakları Mehmet Ali KARAMEMİŞ'e Aittir.